Na naszej stronie używamy plików cookies, aby lepiej rozumieć w jaki sposób są używane i pomóc nam stale ulepszać użyteczność tej strony proszę zapoznać się z naszą polityką prywatności.

Kontynuując przeglądanie tej strony akceptujesz naszą Politykę Prywatności i Cookies.

Polityka prywatności i ochrona danych osobowych

W celu ochrony prywatności naszych Klientów wprowadziliśmy system ochrony danych osobowych zgodny z Rozporządzeniem O Ochronie Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Kto jest Administratorem Państwa danych.
Administratorem Państwa danych osobowych jest Waigel Igor Wiśniewski, 45-706 Opole, Plac Piłsudskiego 6/40
Tel. +48 880 722 589, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zwany dalej Administratorem.

Jakie dane pozyskujemy:
Imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres do korespondencji, adres do faktury i wykonania usługi, e-mail, numer telefonu, NIP, nazwa firmy, IP komputera z którego wysłano zapytanie oraz z a zgodą Zleceniodawcy i osób zainteresowanych dane kontaktowe np. lokatorów/użytkownikow lokalu, w kórym ma być wykonana jedna z usług, które świadczymy. 

Powyższe dane wykorzystujemy do:
Obsługi zapytania, przygotowania oferty, zawarcia umowy, wykonania usługi, wystawienia faktury, przesłania dokumentów powykonawczych jak protokoły, opinie, ekspertyzy itp. Dane te są archiwizowane w celu identyfikacji ewentualnych zapytań, wykonania kolejnych zleceń i prowadzenia procesu ewentualnych reklamacji.

Państwa dane są lub mogą zostać przekazywane:
Partnerom działającym na nasze zlecenie tj.: firmie hostingowej, firmom telekomunikacyjnym, bankom, poczcie, Polskiemu Stowarzyszeniu Mykologów Budownictwa z siedzibą mieszczącego się przy ul. Tęczowej 57, 53-601 Wrocław. REGON: 931023517. NIP: 8960004461. KRS: 0000072146, firmie Marek Puczyński NIP 7541205881, kurierom i jeśli będzie ku temu odpowiednia podstawa pawana organom państwowym.
Administrator nie przekazuje, nie użycza i nie sprzedaje Państwa danych osobowych i nie wykorzystuje Państwa danych do celów reklamowych czy marketingowych, a jedynie na potrzeby realizacji zlecenia.

Cofnięcie zgody na przechowywanie danych
W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania udzielonej nam zgody na przetwarzanie przekazanych nam danych osobowych. Od momentu wycofania zgodny Państwa dane nie będą przetwarzane. Mogą Państwo wycofać zgodę za pośrednictwem: e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.