Odgrzybianie piwnic, usuwanie grzybów z piwnic, osuszanie piwnic, przykre zapachy w piwnicach czyli nasze typowe zlecenia ...

Problemy z grzybami w piwnicach najczęściej zaczynają się od przykrych zapachów. Zapach jest zwykle pierwszym sygnałem, że coś w tej przestrzeni jest nie tak, – ale nie jedynym.  Pół biedy jak źle pachnie w samej piwnicy, gorzej jak zapachy zaczynają się przenosić na wyższe kondygnacje. Co robić w takim przypadku? Najpierw dokładnie obejrzeć pomieszczenie czy pomieszczenia. Potem sfotografować niepokojące Państwa zmiany (czasem nie ma widocznych zmian, a zapach jest silny i przykry). Zdjęcie przesłać do nas – PIERWSZE prosimy przesłać za pomocą formularza kontaktowego –  ZAMÓW ZAPYTAJ  Kolejne zdjęcia (jeśli zajdzie taka potrzeba), już po konsultacji z mykologiem na podanego przez niego maila, ale to później.  

ekspertyzy katowice (27)

Awarie - częste przyczyny pojawiania się przykrych zapachów i grzybów w piwnicach 

Przesyłając zdjęcia za pomocą formularza, porosimy podać ilość pomieszczeń, szacunkowy metraż piwnic, przybliżoną głębokość posadowienia w gruncie oraz przybliżony wiek budynku. Na tej podstawie informacje dla Państwa. Jeśli będziemy mogli pomóc podają DARMOWE informacje to tak zrobimy.  Jeśli uznamy, że potrzebujecie Państwo pomocy specjalistów to wyślemy bezpłatną i niezobowiązującą ofertę.

Ale wracając do zapachów, a dokładnie ich przyczyn – najczęściej problem stanowi brak lub wady izolacji przeciwwilgociowych, drugim czynnikiem nie mniej ważnym są awarie, kolejny to składowane w piwnicach przedmioty – ich rodzaj i sposób składowania.

odgrzybianie piwnic

Kolejnym problemem często spotykanym jest,  jak na zdjęciu powyżej, brak wentylacji i cyrkulacji powietrza w piwnicach - na zdjęciu zamurowane okno piwniczne porośnięte grzybem domowym właściwym

W ramach naszych usług odgrzybiamy pomieszczenia, ale też możemy wykonać badania i pomiary diagnozujące przyczyny pojawienia się grzybów, określić rodzaj i gatunek grzybów, przygotować zalecenia i porady pozwalające skutecznie i na stałe pozbyć się problemu.

Zagrzybione pomieszczenia piwniczne po awarii

Zagrzybione pomieszczenia piwniczne po awarii sieci wod.-kan.

Nie satysfakcjonuje nas czasowe przywrócenie pomieszczeń do użytku. Zajmujemy się mykologią od wielu lat, wykonaliśmy tysiące usług i wypracowaliśmy bardzo skuteczne metody zwalczania grzybów i diagnozowania wad pomieszczeń. Nasi klienci po zastosowaniu się do zaleceń zawsze pozbywają się problemów z grzybami.

 

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.