Odgrzybianie - jak rozróżnić grzyby.
Odgrzybianie – usuwanie pleśni – odgrzybianie ścian – odgrzybianie mieszkań - w najbardziej ogólnej formie to usuwanie grzybów. Jednak tu chcemy przybliżyć Państwu najczęściej popełniane błędy dotyczące zamawiania usług odgrzybiania. Na samym początku musimy ustalić, że w budynkach pojęcie odgrzybianie obejmuje usuwanie grzybów strzępkowych czyli inaczej grzybów-pleśni i grzybów podstawkowych czyli grzybów domowych.

ekspertyzy mykologiczne Katowice

Owocniki grzyba domowego właściwego Serpula lacrymans

Państwo, aby dowiedzieć się o zakresie, czasie trwania usługi i choćby przybliżonych widełkach cenowych, musicie wiedzieć czy chcecie usunąć grzyby strzępkowe (pleśniowe) czy grzyby podstawkowe (domowe).

Aby to ułatwić oddajemy do Państwa dyspozycji galerię fotografii grzybów. Znajdziecie tam trzy zakładki. Pierwsza to fotografie grzybów strzępkowych (pleśniowych), druga to grzyby podstawkowe (domowe), a trzecia to sole budowlane – oczywiście sole to nie grzyby ale klienci często mylą je z grzybami.

W przypadku kiedy nie jesteście Państwo pewni jakich grzybów chcecie się pozbyć, można przesłać nam fotografie zmienionych – zagrzybionych powierzchni do nieodpłatnej oceny. W takim przypadku prosimy skorzystać z zakładki  ZAMÓW / ZAPYTAJ  to link prowadzący do formularza kontaktowego. Dopiero po upewnieniu się z czym mamy do czynienia jesteśmy wstanie podpowiedzieć, co robić albo czego nie robić lub ustalić z Państwem zakres i cenę naszej usługi.


W ramach usługi odgrzybiamy ściany, sufity, podłogi, odgrzybiamy meble, odgrzybiamy ramy okien. Szczegóły znajdują się w każdej wysyłanej do Państwa ofercie, wraz z informacjami o dokładnym zakresie prac, planowanym czasie wykonania usługi, zakresie w jakim prosimy aby przygotować pomieszczenia do odgrzybiania no i oczywiście nieprzekraczalnej cenie usługi. Aby zamówić ofertę prosimy kliknąć w guzik lub zakładkę  zamów/zapytaj  - oferta jest oczywiście nieodpłatna.Grzyby pleśnie na ścianie pomieszczenia

Grzyby - pleśnie na ścianie pomieszczenia. 

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.