ODGRZYBIANIE

Odgrzybianie – usuwanie pleśni – odgrzybianie ścianodgrzybianie drewna - w najbardziej ogólnej formie to usuwanie grzybów. Jednak tu chcemy przybliżyć Państwu różnice aby ułatwić komunikacje i pomóc w zamówieniu właściwej usługi.

 odgrzybianie domów 11

Kolonie grzybów strzępkowych (pleśniowych) na ścianie łazienki - typowa kolonia. 

Na samym początku musimy ustalić, że w budynkach pojęcie odgrzybianie obejmuje usuwanie grzybów strzępkowych czyli inaczej grzybów-pleśni i grzybów podstawkowych czyli grzybów domowych. Państwo, aby dowiedzieć się o zakresie, czasie trwania usługi i poznać widełki cenowe, musicie wiedzieć czy chcecie usunąć grzyby strzępkowe (pleśniowe) czy grzyby podstawkowe (domowe). Aby sobie ułatwić można skorzystać z naszej GALERII GRZYBÓW i tam poszukać grzybów podobnych do tych, których chcecie się pozbyć. W galerii znajdziecie trzy zakładki. Pierwsza to fotografie grzybów strzępkowych (pleśniowych), druga to grzyby podstawkowe (domowe), a trzecia to sole budowlane – oczywiście sole to nie grzyby ale klienci często mylą je z grzybami.

ekspertyzy mykologiczne

Młody owocnik grzyba domowego właściwego Serpula lacrymans

W przypadku kiedy nie jesteście Państwo pewni jakich grzybów chcecie się pozbyć, można przesłać nam fotografie zmienionych – zagrzybionych powierzchni do nieodpłatnej oceny. W takim przypadku prosimy skorzystać z zakładki  ZAMÓW/ZAPYTAJ  – duży niebieski guzik prowadzący do formularza kontaktowego jest na główce strony i w każdym artykule. Dopiero po upewnieniu się z czym mamy do czynienia jesteśmy wstanie podpowiedzieć, co robić albo czego nie robić lub ustalić z Państwem zakres i cenę naszej usługi.

sole budowlane Sole budowlane

W ramach usługi odgrzybiamy ściany, sufity, podłogi, odgrzybiamy meble, odgrzybiamy ramy okien. Szczegóły znajdują się w każdej wysyłanej do Państwa ofercie, wraz z informacjami o dokładnym zakresie prac, planowanym czasie wykonania usługi, zakresie w jakim prosimy aby przygotować pomieszczenia do odgrzybiania no i oczywiście nieprzekraczalnej cenie usługi. Aby zamówić ofertę prosimy kliknąć w guzik lub zakładkę zamów/zapytaj i zamówić sobie ofertę, która jest oczywiście nieodpłatna.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.