NOTA PRAWNA

Informujemy, że Wszelkie treści znajdujące się na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i poglądowy i nie stanowią wiążącej oferty handlowej i nie są też ofertą w rozumieniu przepisów prawa cywilnego w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. 

Właściciel strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Dokładamy jednak starań aby informacje i porady zamieszczone na stronie odgrzybianie.pl były aktualne na dzień ich umieszczenia i zgodne z naszą wiedzą na ten dzień. W przypadku umieszczenia na stronie odgrzybianie.pl linków czy przekierowań do innych stron internetowych, Właściciel strony odgrzybianie.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone na tych stronach. Wszystkie materiały umieszczone na stronie odgrzybianie.pl są chronione prawami autorskimi i bez pisemnej zgody właściciela strony nie mogą być pobierane czy prezentowane w jakikolwiek sposób w mediach na innych serwisach czy witrynach.

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.