Kupujesz nowe mieszkanie lub lokal użytkowy?

Coraz częściej naszymi klientami są osoby odbierające nowe mieszkania i lokale użytkowe od developerów. W takich przypadkach w lokalu odbieranym przez Klienta przeprowadzamy komplet badań mykologicznych, wskazujemy ewentualne usterki i niedociągnięcia popierając to wynikami pomiarów i badań. Taka opinia mykologiczna pozwala nowemu właścicielowi uniknąć odbioru lokalu z wadami, a sprzedającego obliguje do wykonania ewentualnych poprawek jeszcze przed przekazaniem lokalu nowemu właścicielowi, co pozwala uniknąć, często kłopotliwych reklamacji i narażania siebie i bliskich na kontakt z trującymi grzybami i mykotoksynami.

grzyby pleśnie


Kupujesz nowe mieszkanie lub lokal użytkowy?

Coraz częściej naszymi klientami są osoby odbierające nowe mieszkania i lokale użytkowe od developerów. W takich przypadkach w lokalu odbieranym przez Klienta przeprowadzamy komplet badań mykologicznych, wskazujemy ewentualne usterki i niedociągnięcia popierając to wynikami pomiarów i badań. Taka opinia mykologiczna pozwala nowemu właścicielowi uniknąć odbioru lokalu z wadami, a sprzedającego obliguje do wykonania ewentualnych poprawek jeszcze przed przekazaniem lokalu nowemu właścicielowi, co pozwala uniknąć, często kłopotliwych reklamacji.
W ramach proponowanej usługi wykonujemy pomiary wilgotności przegród budowlanych, wydajności wentylacji, pobór próbek powietrza i/lub wymazów z powierzchni do badań mikrobiologicznych, oględziny mikroskopowe wybranych powierzchni ścian, posadzek, sufitów. Zdjęcia termowizyjne ścian, posadzek podłóg pozwalające na wskazanie potencjalnych wychłodzeń, ale i pomagające wykryć wycieki i zawilgocenia. Wykonujemy też pomiary pirometryczne, oględziny miejsc trudnodostępnych za pomocą endoskopów technicznych …

ekspertyzy mykologiczne

Pobór wymazu do badań mikrobiologicznych


Z wykonanych pomiarów przygotowujemy kilkunastostronicowe opracowanie wynikami badań mikrobiologicznych, z dokumentacją fotograficzną, interpretacją wyników urządzeń pomiarowych i zaleceniami. Czas trwania usługi w przypadku lokalu średniej wielkości to 2-4 godziny w zależności od jego, jakości. Czas oczekiwania na opracowanie w formie pisanej 10-14 dni roboczych w zależności od rodzaju pobranych próbek do badań mikrobiologicznych. Ustna interpretacja pomiarów technicznych jest przekazywany Klientowi w dniu wykonywania pomiarów.

Dysponujemy doskonałym sprzętem pomiarowym i mamy wieloletnie doświadczenie.
Jesteśmy członkami Polskiego Stowarzyszenia Mykologów Budownictwa.
Przedstawiona tu usługa ma tylko charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

 

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.